Nasze projekty

Nasze projekty pozwalają na rozwijanie kompetencji zawodowych oraz tworzenie korzystnych relacji biznesowych. 

2017_targi_18

Jako doświadczona instytucja szkoleniowa oferujemy szkolenia zarówno dla przedsiębiorstw, jak i osób indywidualnych. Nasze obszary szkoleń obejmują prawa, marketing, obsługę klienta, sprzedaż, innowacje, coaching, mentoring i doradztwo biznesowe. Działamy na terenie całej Polski, dostosowując się do potrzeb i preferencji klientów.

Spotkania networkingowe

Spotkania twarzą w twarz dają zupełnie inny efekt niż znajomość podtrzymywana mailowo czy telefonicznie. Należy pamiętać jednak o kluczowej zasadzie, że aby coś otrzymać, warto dać coś od siebie. Nie chodzi o rzeczy materialne, ale o polecanie czyjejś działalności innym ludziom, firmom, którym przydadzą się określone produkty lub zakres działalności. W biznesie nie można myśleć tylko o sobie, gdyż to zaprowadzi nas do znikąd. Długofalowe efekty i korzyści z nich płynące, o wiele lepiej można osiągnąć, pomagając innym.

20180616_113739
2017_targi_8

Targi

Jesteśmy organizatorem wydarzeń targowych, takich jak Małopolskie Targi Budownictwa, Instalacji i Wnętrz, które wpisały się w kalendarz wydarzeń targowych w Krakowie. Zorganizowaliśmy 3 edycje targów: 2019, 2018, 2017.

Serdecznie zapraszamy do współpracy z nami, aby razem wspierać innowacje i rozwijać przedsiębiorczość!

Scroll to Top